Šiandien Google plus socialiniame tinkle vienas iš VK autorių paskelbė, kad jau veikia Google street view Lietuvoje.
Aš nutariau pasižvalgyti po Vilnių. Ir mano maloniam nustebimui pastebėjau, jog Google užfiksavo vieną iš Vilniaus įžymybių.
Na, nežinau kiek jis įžymybė, bet daug vilniečių yra matę tą žmogų, kuris ant galvos užsidėjęs švarką vaikšto Vilniaus gatvėmis, retkarčiais atsistojęs prie gatvės visiems ploja katučių arba skaito kažką… Kartą esu matęs jį prie vieno iš Lvovo gatvės pastatų domofonų – stovėjo, žiūrėjo į tuos mygtukus ir nieko nedarė. Ilgai.
Retkarčiais prasilenkiame, kai einu į ar iš darbo:
Na, eisime ieškoti savo automobilių? Ar net savęs? 😉
ATN:
Pliuse žmonės užrodė ne ką prastesnių vaizdų:
ATN2:
Visam šitam netgi yra sukurta FB grupė Google Street View Lithuanian Style.
ATN3:
O štai Marozai.LT išvis nerealių rado! Šitą noriu atsiminti:
Na, o tikrieji KPŠ’ai buvo tokie:
I am the great cornholio!
Tiksliai! The greatest Cornholio of al Cornholios!
žmogus šizofrenikas. labai juokinga
Jūs rimtai? Jums juokinga?
O jūs tikrai žinote, kad schizofrenikas?
Tokiems Google street view bajeriukams siūlyčiau naują terminą -- Gūgliava 🙂
Geras terminas 😉 Jei nepamiršiu, tai naudosiu.
Būkime tolerantiški. Gerbkime žmogaus laisvą pasirinkimą vilkėti švarką taip, kaip jam patinka ir patogu. Nejaugi imsime šaipytis, badyti pirštais bei raudonom strėlėm asmenį, kuris atrodo kiek labiau neįprastai nei mes visi? Manau, mūsų vakarietiškoje visuomenėje tai tiesiog nepriimtina.
Kas yra “raudonos strėlės”? Nesuprantu iš konteksto. O vaizduotėje kažkodėl kyla nepadorūs vaizdai :/
Kodėl manote, kad reikia paraginti gerbti tokį žmogaus pasirinkimą? Aš, žinoma, sakau, kad paraginti galima ir tai nekenkia. Aš tiesiog noriu išsiaiškinti ar viską supratau.
Jei patikslintumėte kas nepriimtina Vakarietiškoje visuomenėje, tai irgi būčiau dėkingas. Nelabai supratau kas tas “tai”.
O galbūt jūs įžvelgiate kažkokias patyčias šiame pastebėjime? Tokių intencijų neturėjau. Jei patikslintumėte kurie žodžiai ar kontekstai jums leido padaryti panašias išvadas (jeigu jūsų išvados, žinoma, tokios), tai būtinai tas vietas pakoreguosiu.
Aš, dalindamasis šiuo print-screen’u, noriu pasidalinti bendrumo jausmu su kitais vilniečiais, kurie šį žmogų matė, pastebėjo ir apie jį ką nors pagalvojo.
Man šis žmogus mano Vilniaus, sudedamoji dalis. Man Vilnius, t.y. Šeškinės kalnas, Pedagoškės tiltas ir Lvovo gatvė siejasi su juo. Aš keletą kartų su juo prasilenkiau ir tik post factum sugalvodavau, kad visai norėčiau jį užkalbinti, bet nelabai drįsdavau apsisukti ir šūktelti “sveiki!” ar panašiai.